czwartek, 16 stycznia 2014

Anielskie przysmaki - RECENZJA ( druga paczka)Hej. Wybaczcie, że tak dawno mnie nie było, ale niestety musiałam uczyć się do egzaminów i miałam sporo ważnych spraw do załatwienia. Dlatego z małym opóźnieniem przekazuje Wam recenzję drugiej już paczki od Anielskie przysmaki. Przypomnę co w niej było :)1.Miętowe jabłuszko za 9,67zł/200g
 I to właśnie była dla mnie łamigłówka. Z czym to zjeść? No i tu właśnie nie wiem dlaczego nie mam wpisu na bloga na płatki ryżowe właśnie z tym dżemem. Polecam kupić sobie płatki ryżowe i ugotować z mlekiem wg przepisu na opakowaniu i dodać ten smakołyk. Rewelacyjna chwila z mnóstwem smaków.Połączenie mięty i jabłka jest od dawna znane, ale to co jest w tym słoiczku przebija najśmielsze pomysły. Jak dla mnie coś co powinna mieć w spiżarni każda nowoczesna gospodyni i mama.

2.Syrop z zielonej szyszki 6,82zł/245g
 BOMBA!!! Ten syrop jest rewelacyjny do naleśników, pankejksów ( zamiast syropu klonowego), a także do herbaty. Zarówno dzieci jak i dorośli wręcz ubóstwiają. Jak dla mnie osobiście cena tego syropu jest za niska bo on jest wart każdej złotówki. Bardzo wydajny i gęsty.

3. Syrop z pędów sosny 6,82zł/200g
 Od kiedy mam przyjemność z Anielskie Przysmaki to jest pierwsza rzecz, która mnie osobiście nie przypasowała na 100%. Jest dość dobre do gorącej herbaty i bardzo wydajne. Myślę, że na pewno posmakuje osobą z nieco innymi kubkami smakowymi niż moje.

4.syrop do herbaty malinowy z miodem 9,45zł/200g

Myślę, że ten smakołyk nie odmówiła by żadna kobieta lubiąca napić się piwa z sokiem. ŻUBR+SYROP MALINOWO MIODOWY= NIEBO W KUFLU :D

Lecz to nie jest jedyny sposób na wykorzystanie tego syropu. Należę do kobiet, które lubią herbatę owocową, lecz nie byle jaką, tylko tą zdrową bez zbędnych aromatów. Codziennie przed snem lubiłam pić szklankę kakao, od kiedy mam ten syrop robię sobie zwykłą herbatę bez cukru z łyżką tego syropu. Potem śpię jak aniołek.


Zapraszam wszystkich do sklepu Anielskie przysmaki ( kliknij). Często można tam spotkać ciekawe promocje, a od tego miesiąca ukazała się nowość. Zobaczcie sami i zachęcam do zakupów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz