czwartek, 17 października 2013

Współpraca z firmą Biovita

Dzisiaj przedstawię Wam firmę, z którą w zeszłym tygodniu udało mi się nawiązać współpracę i wczoraj Pani Listonosz przyniosła mi od nich paczuszkę. Kiedy otworzyłam zobaczyłam 4 niezwykłe saszetki.
Ostatnio cały czas się słyszy na temat różnych diet. Coraz więcej ludzi w naszym państwie żyje na wysokich obrotach i nie maja czasu nawet zjeść na spokojnie obiad. No i właśnie tutaj rodzi się rewelacyjne uproszczenie. Ile zajmuje zrobienie zwykłej sałatki z kurczakiem, kapusta pekińską, pomidorem i papryką?? Zapewne max 15 minut. Przed pracą można sobie coś takiego zapakować do pracy. No dobrze, ale wiele osób mogło by zarzucić " Ok. Ale co ja mam jeść taką sałatkę bez smaku?" No i odpowiedz. Weź ze sobą saszetkę z olejem Biolevita i dodaj ją do sałatki przed zjedzeniem. Firma Biolevita oferuje nam aż 4 smaki do wyboru, a koszt jednej saszetki to zaledwie 3,50zł lub za mix 4 smaków 10,50zł. Na prawdę się opłaca.


Nareszcie, ktoś wymyślił uproszczenie dla zapracowanych, którzy już nie muszą w torebce czy torbie nosić butelki z oliwą ( znam takich co to robili) bo teraz wystarczy im zaledwie saszetka ulubionego oleju lub oliwy. 

Zapraszam do zapoznania się ze stroną tej firmy i do zakupu tych produktów. A już za tydzień przepisy z ich wykonaniem :) Biolevita - kliknij bo warto


Do zobaczenia :)

1 komentarz:

  1. pierwsze słyszę i szczerze wątpię, żeby ktokolwiek nosił butlę oliwy do pracy. Po drugie jakoś nie przekonuje mnie ten produkt..pachnie mi tu jakąś chemią, aczkolwiek składu nie znam. No i 3,50zł za paczuszkę wątpliwego oleju do sałatki szczerze mnie odrzuca..

    OdpowiedzUsuń